مکان ایجاد کنید
ثبت نام

شرایط عمومی

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه های این سایت به دقت ملاحضه فرمائید. ورود کاربران به سایت و استفاده از پروفایل شخصی، دانلود، آپلود و سایر خدمات به معنی آگاه بودن، پذیرفتن شرایط و قوانین و نحوه استفاده از سرویس است و در صورت نپذیرفتن آن مجوز استفاده را ندارند. این سرویس تنها رابطی بین شما و دیگر اعضاء و کاربران می باشد و هیچگونه کنترل و دخالتی بر انجام تعهدات میزبان، مهمان و دیگر کاربران ندارد. دقت کنید در هنگام پرکردن فرم و لیست، اطلاعات صحیح به طور کامل ارائه گردد. کاربر توافق می کند که هیچ عملکرد اشتباهی که بازتاب منفی بر سایت بگذارد انجام نخواهد داد. در صورتیکه در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس دهی ها در آینده تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی خواهد شد. کاربر با استفاده از این سرویس ضمانت می کند که بالای 18 سال سن دارد. اگر کاربر نیابتاً از طرف شخص حقوقی این شرایط را می پذیرد یعنی این قدرت را دارد که آنها را پایبند به ضوابط و شرایط کند. وب سایت جاباش ، تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و اطلاعات وارد شده توسط اعضاء که مغایر با این قوانین تشخیص داده شود حذف خواهد شد. همراه داشتن مدارک شناسایی و محرمیت در زمان مراجعه به مورد اجاره الزامی است و سایت جاباش هیچگونه مسئولیتی در این مورد ندارد. سایت جاباش برای اطلاع یافتن شما از مطالب جدید به شما پیامک و رایانامه ارسال می کند. شما بدینوسیله موافقت خودرا با دریافت اینگونه پیام ها اعلام می دارید. همینطور شما می توانید تنظیمات دریافت پیامک و رایانامه را با ارسال یک نامه الکترونیک به آدرس info@jabash.ir تغییر دهید. استفاده از سایت جاباش فقط مخصوص کاربران ایرانی می باشد و چنانچه اتباع خارجی قصد استفاده از سایت را دارند می بایست حتما قبل از رزرو به سایت اطلاع دهند. در غیر این صورت کلیه مسئولیت های ناشی از کنسلی رزرو بر عهده مهمان است. مهمان تنها یک بار امکان جابجایی تاریخ رزرو را (در صورت تایید میزبان) خواهد داشت.

محرمانگی

مجموعه جاباش تلاش می‌کند اطلاعات شخصی شما را درفضای اینترنت محفوظ نگه داشته و تمامی اطلاعات دریافت شده از شما را در فایل‌هایی محرمانه‌ حفظ کند و تمامی اقدامات و احتیاطات لازم را به منظور حفظ محرمانگی اطلاعات شما به عمل آورد. باید توجه داشت هیچ انتقال داده ای در اینترنت به صورت صد در صد ایمن انجام نمی شود در نتیجه ما هیچگونه تضمینی برای انتقال داده های شما در هنگام ارسال ارائه نمی دهیم. اگر ما از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شما مطلع شویم، در اسرع وقت شما را از طریق پست الکترونیک در جریان می گذاریم تا شما اقدامات مورد نیاز را انجام دهید. سایت اطلاعات شما را با رعایت اصول محرمانگی (اگر خودتان با رضایت در اختیار شرکت گذاشته باشید) برای بررسی‌های آماری خود بکار می‌برد؛ همچنین اطلاعات شخصی جمع‌آوری شده از شما به منظور برقراری ارتباط با شما و پاسخ دادن به سوالاتتان استفاده می شود. در هر حال شما قادر به اصلاح و به روز رسانی این اطلاعات خواهید بود. لطفا توجه داشته باشید که سایت اجازه دسترسی و فاش کردن اطلاعات شما را در موارد زیردارد: برای پاسخگویی به ادعاهایی که علیه سایت شده. برای اجرایی کردن و اداره کردن قرارداد مابین سایت و کاربران. در صورت بروز حوادثی از قبیل ادغام شدن سایت، فروش سهام، ورشکستگی و ... سایت ممکن است مقداری از سهام یا کل آن را بفروشد و انتقال دهد، که در نتیجه اطلاعات شخصی شما نیز با اطلاع قبلی شما، انتقال داده خواهد شد. اطلاعاتی که شما شخصا وارد می کنید، مانند نام، آدرس، شماره تلفن، رایانامه و ... ؛ ما از این اطلاعات برای مواردی نظیرپاسخگوئی به درخواستهای شما، ارائه خدمات بهینه، پاسخ به سوالات شما و ... استفاده می کنیم. اگر شما تمایلی به این نحوه استفاده از اطلاعاتتان ندارید، خواهشمندیم آنها را در سیستم وارد نکنید.

شرایط و قوانین استفاده از سرویس

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه های این سایت به دقت ملاحضه فرمائید. ورود کاربران به سایت و استفاده از پروفایل شخصی، دانلود، آپلود و سایر خدمات به معنی آگاه بودن، پذیرفتن شرایط و قوانین و نحوه استفاده از سرویس است و در صورت نپذیرفتن آن مجوز استفاده را ندارند.

سیاست لغو
بررسی اجمالی هزینه ها
شرایط مراجعه به میزبان